Anasayfa

İletişim

Arama

Yeni ürünler

Şu anda yeni ürün yok

Reklam

AR-DO-BA bilgisayar ve güvenlik sistemleri 2008 yılında Adana da kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı bilgisayar ve güvenlik sistemlerinin gelişen ve değişen teknolojisini kullanarak hizmet vermektir.

 

Misyonumuz: Değişen ve gelişen teknolojide AR-DO-BA olarak güvenlik ve bilgisayar sektöründe yüksek kaliteli danışmanlık hizmetleri sağlamak , en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemek , ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve uygulamaktır.

Vizyonumuz: Bilgisayar ve güvenlik sistemlerinde deneyime ve bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden , profosyenel alt yapıya sahip bir şirket olmaktır.

 

Geride bıraktığımız :

2008 yılı süresince daha çok network sistemleri ve internet teknolojileri ile ilgili sistem kurulması projelendirilmesi alanında hizmet verilmiştir. Gerek kamu gerekse özel projelerde danışmanlık faaliyeti sürdürülmüştür.

 

2009 yılı içinde çalışmalarını aynı yönde sürdüren AR-DO-BA güvenlik kamera ve Alarm sistemleri konusunda da yoğun olarak değişik projelerde yer almıştır.

 

2010 yılı içerisinde bu sistemlerin güvenilir ürün ve makul fiyat ve teknik servis garantisini müşteriye sunmuş ve müşteri memnuniyetiyle kurulmasal şirketlerle çalışmayı sürdürmüştür.Buda bizim bilinirliğimiz ve güvenilirliğimizi arttırmıştır.

 

2011 yılı içerisinde çalışmaları aynı yönde sürdüren AR-DO-BA Personel takip, Araç Takip, Bekçi Tur Sistemlerininde üstesinden başarı ile gelmiştir.

 

SLOGANIMIZ:

HAYATI YAŞAMAK SİZİN, SİZİ KORUMAK BİZİM İŞİMİZ.

GÖREVİMİZ GÜVENLİĞİNİZ.


Ana sayfaAna sayfa

Sepet  

(boş)
Reklam